עורכי דין פליליים בקריות

מלאו את הטופס ועורך דין פלילי בקריות יחזור אליכם בהקדם.

עורכי דין פליליים בקריות

עורכת דין מיכל אבני

דיני משפחה, פלילי, אזרחי-מסחרי

עורך דין אברהם (בומה) ברחד

דיני משפחה, מקרקעין, פלילי

עורך דין ניר אלטמן

פלילים ותעבורה

מחפשים עורך דין פלילי בקריות?

עורכי דין פליליים בקריות מספקים קשת רחבה של שירותים משפטיים שונים.

בין השירותים הנפוצים של עורכי דין פליליים בקריות ניתן לציין:

 • עבירות המתה – רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות
 • עבירות סמים – סחר בסמים, ייבוא ו/או ייצוא של סמים
 • עבירות מין – מעשה מגונה, מעשה סדום, אונס, הטרדה מינית
 • עבירות אלימות – אלימות במשפחה, תקיפה של עובדי ציבור
 • עבירות פשיעה חמורה – הימורים לא חוקיים, סחיטה באיומים, החזקת נשק ללא רישיון, סחר בבני אדם
 • עבירות רכוש – פריצה, גניבה, שוד

מדוע יש צורך בשירותי עורך דין פלילי בקריות?

הצורך של כל אחד בשירותי עורך דין פלילי בקריות הוא בבחינת כל מקרה לגופו, וזאת ניתן להבין מרשימת השירותים הרחבה שעורכי דין פליליים בקריות מעניקים ללקוחות שלהם.

חלק מהלקוחות מחפשים אחר שירות עורך דין פלילי לשחרור ממעצר בשל חשד לגניבה, אחר יהיה תחת האשמות של סחר בנשים ואילו שלישי זקוק לשירותי עורך דין פלילי בקריות עקב חשד לניהול הימורים לא חוקיים וכן הלאה.

הסיבות לחיפוש אחר עו"ד פלילי בקריות הוא רחב ואנו תקווה שתמצאו אותו באתר שלנו.

איך בוחרים עורך דין פלילי בקריות?

ראשית כל הבחירה שלכם חייבת להיות אחרי חיפוש של עורכי דין פליליים בקריות ולא עורכי דין שאינם מתמחים בכך או מספקים קשת רחבה של שירותים שונים והדין הפלילי הם לא עיקר העיסוק שלהם.

השלב הבא הוא לעיין בעמודים של עורכי דין פליליים בקריות שיש באתר, ולבחור את מי שאתם מתחברים אליו או אליה על פי הרקורד, הניסיון או הידע שלהם במקרה שרלוונטי עבורכם.

לסיום נותר לכם להתקשר, לנסות לברר פרטים נוספים בשיחה ולהבין אם אכן אותו עורך דין פלילי בקריות יכול לספק את השירות הרצוי לכם, האם הוא פנוי עבורכם ומה העלות של השירות שלו. מכאן הדרך לפגישה קצרה.

מה המחיר של עורך דין פלילי בקריות?

שאלה קשה מאוד כיוון שיש קשת רחבה של שירותים משפטיים שמשרד עורך דין פלילי בקריות מספק כפי שציינו בתחילה. כמו כן כל מקרה עומד בפני עצמו מבחינת המורכבות שלו והזמן הדרוש למתן שירות עבור הלקוח. מעבר לכך כמובן שגם כל עו"ד פלילי בקריות עובד בתעריף שמתאים עבורו ולכן ייתכנו הבדלים. למרות זאת אנו ננסה לתת לכם קנה מידה של עלויות שירות של עורכי דין פליליים בקריות.

מחירון עורך דין פלילי בקריות:

 • ביקור בתחנה: 3000-8000 ₪
 • שעת ייעוץ ראשונית מול עורך דין פלילי: 500-700 ₪.
 • שעת ייעוץ כולל אפיון מסמכים: 900-1200 ₪.
 • שחרור בערבות בבית המשפט: 600-700 ₪.
 • הכנת כתב הרשאה כללי / תצהיר וחתימה: 450-500 ₪.
 • הכנת חוות דעת בכתב: 800-1000 ₪.

לסיכום דבר נציין שאתר זה כאן כדי לעזור לכם להכיר עורכי דין פליליים בקריות ולמצוא עורך דין פלילי בקריות שמתאים למקרה שאתם מחפשים מענה עבורו. בהצלחה.

עורכת דין מיכל אבני

דיני משפחה, פלילי, אזרחי-מסחרי

עורך דין אברהם (בומה) ברחד

דיני משפחה, מקרקעין, פלילי

עורך דין ניר אלטמן

פלילים ותעבורה

תחומי פעילות של עורכי דין לענייני משפחה בקריות

ייצוג בעבירות מין הוא מהרגישים שבתחום המשפט הפלילי. עורכי דין פליליים רבים לא עוסקים בתחומי עבירות מין, ולכן חשוב למצוא עורך דין פלילי המתמחה בנושא זה. כמו כן יש עורכי דין פליליים בקריות המייצגים נפגעים ונאשמים בעבירות מין ויש כאלו המייצגים אך ורק את הנפגעים בעבירות מין. גם זאת יש לברר מראש בעת חיפוש אחר שירותי עורך דין פלילי לעבירות מין בקריות. עבירות מין יכולות להיות מעבירות של הטרדה מינית או מעשה מגונה ועד לאינוס או מעשה סדום וכדומה. אנו מקווים שלא תזדקק לכך אך במקרה הצורך יש באתר מספר עורכי דין פליליים בקריות שיכולים לתת מענה לצורך המשפטי שלך.

ייצוג נאשמים בעבירות של פשיעה חמורה מצריך ניסיון וידע של עורך דין פלילי המספק שירותים אלו. מדובר על קשת רחבה של תחומים שונים שנכנסים יחדיו תחת ההגדרה פשיעה חמורה. גם רצח ואונס מוגדרים כמובן פשיעה חמורה, אך כאן הכוונה היא יותר לנאשמים בהימורים בלתי חוקיים, סחיטה באיומים, החזקת נשק ללא רישיון וכדומה. כל אלו זכאים לייצוג משפטי של עורך דין פלילי בקריות שיכול להעניק להם את השירות הטוב ביותר המגיע עבורם.

עבירות אלו נחשבות מהמורכבות והסבוכות ביותר בעולם המשפט. עבירות המתה כוללות מקרים של גרימת מוות ברשלנות, עבירת רצח וכדומה. המקרים הללו מחייבים ליווי משפטי וייצוג של עורך דין פלילי בקריות לאורך כל התהליך ויש חשיבות גבוהה מאוד לכל פרט קטן כגדול, הן למטרות זיכוי והן להרשעה. יש מספר עורכי דין פליליים בקריות שמעניקים שירות משפטי לנפגעים ומשפחותיהם ו/או לנאשמים וחשוב לבחור עורך דין פלילי בקריות שמתאים עבורכם ויש לו הידע והניסיון בייצוג מקרים דומים בעבר.

אלימות היא בעלת מאפיינים רבים ויכולה להיות מתקיפה של עובד ציבור ועד אלימות במשפחה או אלימות נגד קטין וכן הלאה. כמו כן יש דרגות שונות להגדרה של עבירות אלימות וחשוב לדעת להבדיל בניהן. לשם כך יש צורך לשכור שירותי עורך דין פלילי בקריות למקרה בו אתם מעורבים במקרה של אלימות, בין אם בתור נפגעים או נאשמים. רק עורך דין פלילי יודע את החוק ויכול לייצג אתכם מבחינה משפטית בצורה הכי יעילה למטרות שלכם.

שימוש עצמי בסמים קלים או קשים, סחר בסמים או בכלל ייבוא או ייצוא של סמים הם מהעבירות המורכבות שישנן ורמת הענישה בהן גבוהה. בשל כך בכל מקרה בו אתם מעורבים במקרה של עבירות סמים, יש לשכור שירותי עורך דין פלילי בקריות לקבלת יעוץ משפטי וייצוג על פי צורך. יש חשיבות רבה להוכחות של המעורבות שלכם במקרה, תיעוד והוכחות של האשמה שלכם או חיפוש שקשור למקרה וכן הלאה. כל אלו חייבים טיפול מקצועי של עורך דין פלילי בקריות שמייצג אתכם.