עורכי דין לענייני משפחה בקריות

מלאו את הטופס ועורך דין משפחה יחזור אליכם

עורכי דין לענייני משפחה בקריות

עורכת דין נעמה סגל

משפחה, ירושה, יפכ"מ וגבייה

עורך דין גדלי סולן

דיני משפחה וירושה

עורכת דין מיכל אבני

דיני משפחה, פלילי, אזרחי-מסחרי

עורך דין אברהם (בומה) ברחד

דיני משפחה, מקרקעין, פלילי

מחפשים עורך דין לענייני משפחה בקריות?

עורכי דין לדיני משפחה בקריות מספקים קשת רחבה של שירותים משפטיים שונים.

בין השירותים הנפוצים של עורכי דין למשפחה בקריות ניתן לציין:

 • עריכת ייפוי כוח מתמשך
 • עריכת צוואות
 • ניהול הליך גירושין
 • עריכת הסכמי ממון
 • אימוץ ילדים ו/או אפוטרופסות
 • ידועים בציבור
 • לשון הרע במשפחה
 • אלימות במשפחה

אנו מציגים מבחר עורכי דין לדיני משפחה בקריות שמספקים את כל השירותים הללו וכמה אחרים.

מדוע יש צורך בשירותי עורך דין משפחה בקריות ?

הצורך של כל אחד בשירותי עורך דין משפחה בקריות הוא שונה וזאת ניתן להבין מרשימת השירותים הרחבה שעורכי דין למשפחה מספקים בקריות .

יש מי שזקוקים לשירות של עורך דין לגירושין ואילו אחד אחר זקוק ליעוץ עורך דין לידועים בציבור כאשר מישהי אחרת מעוניינת לערוך מסמך משפטי דוגמת ייפוי כוח מתמשך או צוואה.

הסיבות לחיפוש אחר עו"ד משפחה בקריות הוא רחב ואנו מקווים שתמצאו אותו באתר שלנו.

איך בוחרים עורך דין לענייני משפחה בקריות?

הבחירה שלכם ראשית כל חייבת להיות אחרי חיפוש של עורכי דין לענייני משפחה בקריות ולא עורכי דין שאינם מתמחים בכך או מספקים קשת רחבה של שירותים שונים וענייני משפחה הם לא לב העיסוק שלהם.

השלב הבא הוא לעיין בעמודים של עורכי דין לענייני משפחה בקריות שיש באתר ולמצוא את מי שאתם מתחברים אליו או אליה על פי הרקורד, הניסיון או הידע שלהם בנושא שרלוונטי עבורכם.

לסיום נותר לכם להתקשר, לנסות לברר פרטים נוספים בשיחה ולהבין אם אכן אותו עורך דין משפחה בקריות יכול לספק את השירות הרצוי לכם, האם הוא פנוי עבורכם ומה העלות של השירות שלו. מכאן הדרך לפגישה קצרה.

מה המחיר של עורך דין לענייני משפחה בקריות?

שאלה קשה מאוד כיוון שיש קשת רחבה של שירותים משפטיים שעורכי דין למשפחה מעניקים כפי שציינו בתחילה. כמו כן כל מקרה עומד בפני עצמו מבחינת המורכבות שלו והזמן הדרוש למתן שירות עבור הלקוח. מעבר לכך כמובן שגם כל עו"ד משפחה בקריות עובד בתעריף שמתאים עבורו ולכן ייתכנו הבדלים. למרות זאת אנו ננסה לתת לכם קנה מידה של עלויות שירות של עורכי דין לענייני משפחה בקריות .

מחירון עורכי דין בענייני משפחה בקריות:

 • עריכת צוואה: 2000-4000 ₪
 • עריכת ייפוי כוח מתמשך: 3000-5500 ₪
 • עריכת הסכם ממון: 3000-5000 ₪
 • שעת יעוץ משפטי: 500-1000 ₪

לסיכום דבר נציין שאתר זה כאן כדי לעזור לכם להכיר עורכי דין לענייני משפחה בקריות ולמצוא עורך דין משפחה שמתאים לעניין שאתם מחפשים מענה עבורו. בהצלחה.

עורכת דין נעמה סגל

משפחה, ירושה, יפכ"מ וגבייה

עורך דין גדלי סולן

דיני משפחה וירושה

עורכת דין מיכל אבני

דיני משפחה, פלילי, אזרחי-מסחרי

עורך דין אברהם (בומה) ברחד

דיני משפחה, מקרקעין, פלילי

תחומי פעילות של עורכי דין לענייני משפחה בחיפה

אחד הנושאים החדשים ביותר בדיני משפחה הוא עריכת ייפוי כוח מתמשך. המסמך הזה נועד להסדיר את הטיפול בענייניו של אדם (הממנה) ע"י אדם אחר (הממונה) במידה והוא לא יכול לעשות זאת בכוחות עצמו.  החשיבות של המסמך המשפטי הזה היא גדולה מאוד ודואגת לנו למקרה בו לא נוכל יותר לעניינים שלנו בכוחות עצמינו. עניינים אלו יכולים להיות בכל הנוגע לטיפול שנרצה לקבל, בנכסים או הון שיש ברשותינו, במגורים וכן הלאה. אף אחד לא רוצה לחשוב על מצב בו לא יוכל עוד לטפל בענייניו אבל לצערנו תאונות מתרחשות בעבודה או בכבישים, אנשים עוברים אירועים לבביים או במח ויש גם מחלות שונות כמו אלצהיימר ודמנציה שיכולות למנוע מאיתנו לקבל החלטות שחשובות עבורנו. ייפוי כוח מתמשך מסדיר מראש מי יטפל בנו במקרה שכזה ומה אנו מבקשים ממנו לעשות (האם טיפול בבית או בבית חולים סיעודי, האם לאכול רק כשר, האם להסכים לקבל תרופות או טיפולים מסוגים מסויימים או לא וכן הלאה. מדובר על מסמך רב חשיבות בעולם המשפט הישראלי והוא חלק מתחומי העיסוק של עורכי דין משפחה בחיפה.

נושא חשוב מאוד הוא עריכת הסכם ממון לפני נישואין (אפשרי גם לאחר מכן כמובן). לעתים בני זוג שמחליטים להתחתן הם בעלי רקע שונה והיקף רכוש, נכסים והון שונים בצורה משמעותית. במקרים שכאלו רצוי מאוד לערוך הסכם ממון לפני נישואים ולהסדיר מראש את חלוקת הרכוש וההון במקרה של גירושין בעתיד. נכון שכשאוהבים פחות רוצים לחשוב על פרידה, אך המציאות מוכיחה שכ 30% מהזוגות מתגרשים בסופו של דבר. עריכת הסכם ממון לפני נישואין תבטיח לכם חלוקה הוגנת של הרכוש וההון ונותנת מענה גם לנושאים של ירושות, קרנות פנסיה, אופציות במניות וכן הלאה במידת הצורך. עריכת הסכם ממון מבצעים רק אצל עורכי דין משפחה בחיפה שעוסקים בכך.

כולנו מקווים להישאר בריאים ולחיות לנצח, אך גם מבינים שלא כך המצב. כולם בסופו של דבר מסיימים את חייהם בשלב כזה או אחר, ואם מבינים זאת כדאי גם להתכונן ליום שאחרי באמצעות עריכת צוואה. כאשר עורכים צוואה מסדירים את חלוקת ההון, הרכוש ושאר הנושאים הכלכליים ליורשים שלכם ומונעים בדרך זאת מאבקים משפטיים וקרע במשפחה, לעתים בגלל מאות שקלים (כבר היו דברים מעולם…). עריכת צוואות היא תחום עיסוק של עורכי דין לענייני משפחה בחיפה ורק עורך דין שמתמחה בכך יודע כיצד לערוך צוואה מותאמת אישית שמכסה את כל הנושאים החשובים שיש לתת עליהם את הדעת בהתאם למצבו של מזמין הצוואה. 

גירושין הם נושא רגיש ומורכב עבור כולם ועל אחת כמה וכמה כאשר יש ילדים משותפים ו/או רכוש רב של בני הזוג. אם אתם שוקלים פתיחה של הליך גירושין כדיא מאוד לעשות זאת רק לאחר קבלת יעוץ משפטי של עורכי דין למשפחה בחיפה. רק עורך דין מנוסה יוכל לייעץ לכם כיצד להתנהל בהתאם למצב בו אתם נימצאים ולהימנע מטעויות יקרות מאוד. לעתים פותחים בהליך גירושין "מהבטן" עם הרבה אמוציות ורגשות שליליים וללא מחשבה עמוקה על ההשלכות של כך. באמצעות עורך דין משפחה תוכלו להתנהל נכון ולהבטיח את האינטרסים שלכם בהליך הגירושין העתידי או אפילו להגיע למצב בו תוכלו להימנע מכך לחלוטין ולמצוא דרך לשפר את היחסים במערכת הזוגית.

ידועים בציבור שחיים בזוגיות ומנהלים משק בית משותף חייבים לערוך הסכם לחיים משותפים בניהם. מדובר על מסמך שרבים רואים בו "הסכם ממון" של ידועים בציבור אבל הוא למעשה הרבה יותר מכך. בעוד הסכם ממון מסדיר בעיקר חלוקת רכוש והון במקרה של גירושין, הסכם לחיים משותפים של ידועים בציבור מסדיר ראשית כל את ההכרה בכך שהם ידועים בציבור. דבר זה קריטי בהתנהלות מול מוסדות וארגונים שונים בארץ, מגדיר מאיזה יום הם נחשבים ידועים בציבור באופן רישמי, ולכן דבר זה משליך על ההתייחסות לבעלות שלהם על רכוש והון לפני אותו היום ולאחריו (רכוש משותף וכו'). כמו כן הסכם לחיים משותפים אפקטיבי במקרה שיש ילדים משותפים לזוג שכזה. ולסיום נציין שבהסכם ניתן לפרט מי אחראי על תשלומים שונים וחלוקת המטלות במשק הבית המשותף. עריכת הסכם לחיים משותפים עורכים אצל עורך דין משפחה בחיפה והוא תקף מרגע שחותמים עליו ללא חובה לאימות בית המשפט (אם כי הדבר מומלץ).