עורכי דין למקרקעין בקריות

מלאו את הטופס ועורך דין מקרקעין יחזור אליכם במהרה.

עורכי דין למקרקעין בקריות

עורך דין שאול מוש

אזרחי ומסחרי, דיני עבודה ומקרקעין

עורך דין אברהם (בומה) ברחד

דיני משפחה, מקרקעין, פלילי

עורך דין אביב גלמן

מסחרי ואזרחי, מקרקעין והוצ"לפ

מחפשים עורך דין למקרקעין בקריות?

עורכי דין למקרקעין בחיפה מספקים קשת רחבה של שירותים משפטיים שונים.

בין השירותים הנפוצים של עורכי דין למקרקעין בקריות ניתן לציין:

 • קנייה ומכירה של נדל"ן
 • השכרה של נדל"ן
 • התחדשות עירונית – תמ"א 38
 • הליכי תכנון ובנייה
 • ייצוג בתביעות ליקויי בניה
 • הסכמי פיתוח
 • הליכי פרצלציה
 • חברות משכנות
 • שינוי יעוד מקרקעין
 • קידום תכניות בניין-עיר
 • רישום בתים משותפים

אנו מציגים מבחר עורכי דין למקרקעין בקריות שמספקים את כל השירותים הללו ואף כמה שירותים נוספים.

מדוע יש צורך בשירותי עורך דין מקרקעין בקריות?

במהלך החיים סביר מאוד שכל אחד יהיה זקוק לשירותי עורך דין מקרקעין בקריות בדרך כזאת או אחרת. יש מי שיצטרכו זאת בשביל עסקה של רכישת דירה מקבלן, אחר בשביל ניסוח של הסכם שכירות לטווח ארוך ואילו אדם אחר יבקש יעוץ וליווי משפטי של עורך דין מקרקעין לתביעה של חברה קבלנית עקב ליקויי בניה וכן הלאה.

באתר זה תוכלו למצוא רשימה של עורכי דין מקרקעין בקריות אשר מספקים כל אחד את כל השירותים או חלק מהם בתחום משפטי מורכב זה. אנו תקווה שתמצאו עורך דין מקרקעין בקריות שנותן מענה לצורך שלכם בצורה הטובה ביותר.

איך בוחרים עורך דין מקרקעין בקריות?

ראשית כל יש צורך לחפש אחר עורך דין מקרקעין בקריות ולא משרד עורכי דין בקריות שעוסק בתחומים אחרים או במגוון תחומים שונים, כאשר מקרקעין איננו מהמובילים שבהם. מקרקעין הם בעלי משקל כלכלי גבוה יחסית לתחומים משפטיים אחרים ולכן חשוב לקבל יעוץ משפטי או ליווי של עורך דין מקרקעין בקריות אשר בקיא בתחום משפטי זה ויכול לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

מעבר לזאת יש ליצור קשר עם עורך דין מקרקעין שמצאתם לנכון כמתאים עבורכם ולשאול האם יש לו את הניסיון והידע למקרה הספציפי שאתם זקוקים לו. במידה וכן, יש לתאם פגישה כדי להסביר לעורך הדין ביתר פירוט את השירות שאתם זקוקים לו וכל מידע רלוונטי אחר כמובן.

מה המחיר של עורך דין לענייני משפחה בחיפה?

העלות של שירותי עורך דין מקרקעין בקריות משתנים בין משרד אחד לאחר וגם על פי הצרכים של הלקוח כמובן. י שלקוחות זקוקים לשירות סטנדרטי, קל ומהיר ואילו אחרים זקוקים לשירות משפטי מורכב הרבה יותר ולעתים כזה שיימשך לאורך חודשים ארוכים ואף שנים במקרים מסוימים.

מחירון עורכי דין למקרקעין בקריות:

 • שכר טרחה למכירה או קניה של דירה: 0.5%+מע"מ מסכום העסקה.
 • שכר טרחה בליווי יזמים בהתחדשות עירונית: 1.5%+מע"מ משווי מכירת הדירות.
 • שכר טרחה לעריכת חוזה שכירות לדירה: כמחצית מדמי השכירות החודשיים.
 • שכר טרחה לעריכת חוזה שכירות לנכס מסחרי: בשווי דמי שכירות של חודש שלם.
 • חוות דעת משפטית במקרקעין: 906 ₪. מכתב התראה בתוספת של 235 ₪.
 • רישום או ביטול הערת אזהרה: 650-950 ₪.
 • רישום דירה בטאבו: 1000-2000 ₪.
 • רישום בית משותף בפנקס הבתים המשותפים: 516 ₪ עבור רישום כל חדר בבית המשותף.
 • שכר טרחה לרישום של משכנתא: חצי אחוז מסכום ההלוואה ולא פחות מ 858 ₪.
 • שכר טרחה להעברה או ביטול של משכנתא: 906 ₪.

האתר שלנו נועד לעזור לכם למצוא עורך דין מקרקעין שמתאים עבורכם, יכול לתת מענה משפטי לצורך שלכם וכמובן בעלות כספית שנוחה ומתאימה עבורכם. שיהיה בהצלחה 🙂

עורך דין שאול מוש

אזרחי ומסחרי, דיני עבודה ומקרקעין

עורך דין אברהם (בומה) ברחד

דיני משפחה, מקרקעין, פלילי

עורך דין אביב גלמן

מסחרי ואזרחי, מקרקעין והוצ"לפ

תחומי פעילות של עורכי דין למקרקעין בקריות

הפעילות הנפוצה ביותר של עורכי דין למקרקעין בקריות היא זאת של עריכת הסכמים בעסקאות מכר דירה. בין אם מדובר על רכישת דירה מקבלן או דירה יד 2, חשוב מאוד שעורך דין מקרקעין ילווה אתכם בתהליך ויערוך את החוזה או יעבור עליו עבורכם וידאג לרשות הערות או לבקש התאמות עבורכם. מדובר בעסקאות מהגבוהות שתעשו בחיים שלכם, בעיקר עם מכירי הנדל"ן של השנים האחרונות, ולכן חשוב מאוד לשים לב לכל סעיף וכל משפט שכתובים בחוזה ולדעת שיש מי ששומר על האינטרסים שלכם. בין השאר עורכי דין למקרקעין בקריות בודקים בעסקאות מכר מי הבעלים של הדירה, האם יש להם זכות מכירה שלה, האם היא רשומה בטאבו או שישי הערת אזהרה וגם אם יש קשר לחברה משכנת. כל אלו הם הבסיס לחוזה עצמו וחובה שעורך דין מקרקעין יבדוק זאת עבורכם ויוודא שאתם מוגנים ככל שניתן במסגרת העסקה.

פרויקטים שהתחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי הם מורכבים מאוד ומעורבים בהם עשרות עד מאות משפחות. בשל כך חשוב מאוד לקבל יעוץ וליווי משפטי צמוד של עורכי דין למקרקעין בקריות לכל אורך הדרך בעסקאות הללו, משלב התכנון דרך ניסוח החוזים ועד הטיפול מול כל המוסדות והגופים שמעורבים בפרויקטים גדולים שכאלו.

עורכי דין למקרקעין בקריות עורכים הסכמי שכירות של דירה על פי רצון המשכיר ו/או השוכר. הסכמים שכתובים על ידי עורך דין מקרקעין בקריות מדויקים יותר בהתאמה לנכס שמשכירים ואינם חוזים כלליים שיש מי שמעדיפים להוריד מהאינטרנט ופשוט לחתום עליהם, גם אם אינם מתאימים כראוי לדירה המדוברת. הסכמי שכירות שנערכים במשרד עורכי דין למקרקעין בקריות הם הרבה יותר מקיפים ונותנים את הדעת לקשת רחבה של סיטואציות ומקרים שונים שיכולים לעלות בחלוף הזמן בין השוכר והמשכיר, וחשוב מאוד שיהיה להם מענה בחוזה השכירות מבעוד מועד. אותו הדבר תקף לעניין של השכרת נכס מסחרי כמובן. במקרים מסוימים נכסים מסחריים חייבים התייחסות ספציפית ומפורטת יותר בהסכם השכירות ולכן חובה עליכם לערוך הסכם שכזה עם עורך דין בקריות.

בעסקאות נדל"ן יש מוסדות וגופים רבים שמעורבים וחשוב לדעת להתנהל מול כל אחד מהם ולנהל רישומים או בדיקה של רישומים כדי להבטיח את הבעלות על הנכס וכדומה. בין הרישומים הללו נציין רישום הערת אזהרה, רישום בטאבו או רישום בית משותף בפנקס הבתים המשותפים וכן הלאה. כל אלו רישומים חשובים מאוד מבחינה משפטית וגם מבחינת אסמכתא לבעלות על הנכס. רישומים שכאלו עושים רק בליווי של עורך דין מקרקעין בקריות.