עורך דין גדלי סולן

שלום לך , שמי גדלי סולן.

ואני עו"ד המתמחה בדיני המשפחה והירושה.

סיימתי את לימודי לתואר ראשון במשפטים במכללת "שערי משפט" בשנת 2000 .

כבר בתקופת הלימודים החלטתי כי אעסוק בעתיד בתחום דיני המשפחה והירושה כיוון שמדובר בדיני נפשות הדורשים מיומנות מקצועית ורגישות עילאית ומשכך בחרתי להתמחות במשרד העוסק בדיני משפחה וירושה.

הוסמכתי כעו"ד בשנת 2001 בהיותי בן 26 ומאז אני עוסק בתחום דיני המשפחה והירושה.

אני אוהב את התחום ואת האתגר בניהול תיקים היות ואני אדם לוגי האוהב לפתור חידות ולפצח בעיות ניהלתי , במשך השנים שעברו , תיקים רבים ומגוונים כך שגם צברתי מומחיות רבה בניהול תיקי גירושין מורכבים וסבוכים.

אחד האפיקים בהם אני גאה ביותר במסגרת עבודתי הוא טיפול בתיקים אבודים או תיקים שנוהלו בצורה לקויה או לא נכונה על ידי עורך דין אחר.ברובם המוחלט , הצלחתי לאחר מאמץ רב , להגיע לתוצאות מרשימות לשביעות רצון לקוחותיי.

ההתמקצעות בתחום אחד  – דיני המשפחה והירושה מקנה לי יתרון רב.

ה"אני מאמין" שלי לגבי החיים הוא שאנחנו צריכים ללמוד ולהחכים עם כל יום ולפיכך אני מקפיד להמשיך וללכת להשתלמויות רבות בתחום עיסוקי.

אני מעניק לכל לקוח הנמצא בטיפולי יחס אישי וליווי מלא לאורך כל ההליך ולהבדיל מעורכי דין אחרים מספר הנייד שלי עומד לרשות לקוחותיי ואני זמין עבורם כל שעות היום ואפילו בסופי שבוע למקרים דחופים.

זכיתי להישגים משפטיים רבים במשך השנים ואני מזמין אותך לבוא וליהנות מהידע , הניסיון והיכולת המקצועית שלי וככל שהינך חפץ/ה לקבל ייצוג משפטי איכותי שיוביל אותך לתוצאות הטובות ביותר.

מלאו את הטופס המצורף ונענה לכם בהקדם