עורך דין ארז בורג

שלום, שמי ארז בורג, עו״ד ובעלים של משרד בוטיק לתחום האזרחי עם התמחות בשני תחומים עיקריים:
– נדל״ן
– יצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל ובהליך פשיטת רגל.
– ערבים (יצוג ערבים מול הבנקים)

אני מאמין שהשליחות שלי היא לעזור לאנשים במצבים מורכבים בחייהם, ואני עושה זאת בעזרת הנסיון הרב שצברתי בתחום ובעזרת הידע התיאורטי (התואר הראשון והשני שלי במשפטים) והפרקטיקה המשפטית שצברתי: ייצגתי בנקים מובילים בהליכי גביית חובות, מה שמעניק לי את הנסיון משני צידי המתרס. 

היכולת לנתח מצבים בצורה רגועה, לרדת לפרטים, לפתור מצבים לא פשוטים, הרצון להתמודד עם אתגרים המורכבים, והידע והניסיון המאפשרים לי לראות ולהרכיב את התמונה הגדולה, זו המורכבת מפרטים קטנים, הם הדברים המייחדים את המשרד שלי.

בתחום הנדל״ן – אנו מבינים שבעסקאות נדל״ן כרוך כסף רב, וחוסר בידע ונסיון בתחום עלולים לגרום להפסד כסף רב.

אנו עוסקים במגוון נושאים- החל מנושאים ״פשוטים״ לכאורה, של קניית או מכירת דירות, דרך ניהול משאים ומתנים מורכבים, פתרון סכסוכים בתחום וייצוג בבתי המשפט.
למשרד התמחות מיוחדת בדירות בקיבוצים, נושא מורכב ויחסית חדש בתחום הנדל״ן.
אנו מלווים את הלקוח החל מתהליך המו״מ, דרך גיבוש חוזה המכר, חתימתו והליך רישום הדירה, ועד למקרים בהם יש משאים ומתנים מסובכים או סכסוכים משפטיים מורכבים.

במצבי פשיטת רגל או הליכי הוצאה לפועל באים לידי ביטוי מאות ואלפי שעות ייצוג בתחום, הן בבתי המשפט והן במשאים ומתנים מול שלטונות המס. 
אנו פותרים את בעיית החובות של בעלי עסקים שקרסו כלכלית, תוך שימוש בניסיון משפטי רב, ביישום כלי ידע רב-תחומיים, הן בגיבוש הסכמים מול גופי השלטון והאכיפה, והן בניסיון עצום בייצוג בבתי המשפט.

אני מאמין שלכל אדם יש קשיים בחייו, לעיתים קשיים אלה מתגלים בתחומים בהם חסרים לו הידע, הניסיון ואי הכרת הדרך, אני שם כדי לסייע.

מלאו את הטופס המצורף ונענה לכם בהקדם